Dom

„Wilk z Wall Street” cda – Ty też robisz w życiu to, co kochasz najbardziej?

Redakcja

Redakcja

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś filmu „Wilk z Wall Street” koniecznie musisz to nadrobić. Świetna oprawa, fabuła, poczucie humoru i wolność. Król Wall Street – Jordan Belfort zaskakuje i wciąga widza w swój zakręcony świat, w którym za pieniądze i korzyści materialne można kupić wszystko.

„Wilk z Wall Street” – cda umożliwia obejrzenie całości

Główny bohater filmu – Jordan Belfort, w jego role wcielił się Leonardo DiCaprio – rozpoczyna swoją karierę w uczciwy sposób. Jako dwudziestoletni makler z ogromnymi ambicjami, stara się rzetelnie wykonywać swoją pracę, by zarobić na siebie i codzienne życie. Jednak otaczająca atmosfera Wall Street szybko go zmienia. Dni rozpoczynające się od picia martini, popołudnia w towarzystwie kobiet lekkich obyczajów, narkotyki i szybkie auta uzależniają go i wciągają w swój wir. Przemiana Jordana następuje w mgnieniu oka. Staje się ona machiną do zarabiania pieniędzy, jest bezwzględny, a kobiety, szalone imprezy, miliony dolarów na koncie i luksus stają się dla niego codziennością. No bo któż normalny mógłby się temu oprzeć?

„Wilk z Wall Street” cda jest możliwy do obejrzenia w całości w każdej chwili. Bez wątpienia opowieść ta przeniesie Cię w intensywny i zwariowany świat – jednak może bezpieczniej, żebyś w nim na stałe nie zagościł.

pieniądze
Źródło: pexels.com

„Wilk z Wall Street” cda – znakomity film o mężczyźnie pochłoniętym przez pieniądze

Film Martina Scorsese opowiada historię debiutującego maklera, który specjalizuje się w groszowych akcjach. Początek jego kariery zbiega się kryzysem giełdowym. Niemający wiele do stracenia broker, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zaryzykować. Jego determinacja i krasomówcze umiejętności pozwolą mu na uzbieranie sporej fortuny. Tak naprawdę dotrze do poziomu, gdzie niewiele będzie mu brakować, alby zarobić milion dolarów w tydzień. Nieźle, nie?

Już dziś włącz „Wilk z Wall Street” cda i dowiedz się, jak krok po kroku zarobić niebagatelną sumkę pieniędzy.

Król amerykańskiej giełdy

„Wilk z Wall Street” cda to widowisko oparte na narkotykowych, seksualnych imprezach, które ukazują moralny upadek człowieka. Reżyser w żadnym stopniu nie interesuje się losem klientów, którzy zostali przez Belforta oszukani. Nie zagłębia się także w tajniki maklerskiego rzemiosła, a sąd prezentuje jako bojaźliwego i zastraszonego strażnika sprawiedliwości, unikającego konfrontacji z wyszczekanym śmiałkiem.

Wiele więcej pikantnych szczegółów zobaczyć możecie sami. Jeśli chcecie obejrzeć „Willk z Wall Street” cda jest miejscem, gdzie z powodzeniem możecie to zrobić.

Gra o wszystko

Film „Wilk z Wall Street” cda aż kipi energią. Fabuła pędzi jak rollercoaster i właściwie nie zwalnia. Obsesją Wilka z Wall Street są pieniądze. Ich siła zmienia całego jego życie.

Giełda, kokaina, alkohol, prostytutki to kolejne słowa klucze, które charakteryzują to filmowe dzieło. Opisanie kawałka współczesnego świata pewnie sporej części widzów otworzyło oczy.

Jak myślicie, co skłoniło reżysera do stworzenia tak fascynującego filmu? Co tak na prawdę go pociągało?

Zachłanność zdeprawowanego brokera, który przejmuje styl bycia mafioso, czy może wizja podążającej za niepohamowanym konsumpcjonizmem Ameryki?

Pewnie jedno i drugie. Ale to właśnie dzięki temu film zaskakuje, śmieszy i zdumiewa. Pełne uznanie, a „Wilk z Wall Street” cda zobaczyć można w każdej chwili.

1 Comments

  1. Film zaskakuje gwałtownymi zmianami tempa – żywiołowe sekwencje montażowe nagle przechodzą w długie sceny dialogowe. Ale fabuła rewelacja – polecam ! 🙂

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.