Dom

Szafy do przedpokoju — sprawdź, jaka będzie najlepsza!

Redakcja

Redakcja

Urządzasz mieszkanie i przyszedł czas na aranżację przedpokoju? Przedpokój to przestrzeń, która jest często zaniedbywana w trakcie urządzania. Zazwyczaj skupiamy się na kuchni i pokojach, a hol jest na samym końcu naszych priorytetów. Warto mu jednak poświęcić odrobinę uwagi, by urządzić go funkcjonalnie i estetycznie. Zapoznaj się z naszymi poradami przy wyborze szafy do przedpokoju.

Szafy przesuwne i modułowe — jedno z najlepszych rozwiązań do przedpokoju

Przy urządzaniu mieszkania niezwykle ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni — szczególnie gdy nasz lokal jest niewielki, wtedy znaczenie ma każdy metr kwadratowy. Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, jakie widzimy po wejściu do mieszkania. Potrzebujemy w nim miejsca na odwieszenie okryć wierzchnich, szafki na buty i lustra. Ten zestaw to takie must-have przedpokoju. A gdyby zorganizować te rzeczy za pomocą jednego mebla? Jest to możliwe! Wystarczy, że wstawisz funkcjonalną szafę modułową lub przesuwną.

Modułowa szafa do przedpokoju to obecnie jedno z najbardziej popularnych rozwiązań. Nic dziwnego. Są one duże i pojemne. Mają świetnie rozplanowaną przestrzeń — znajdziesz tam drążki do wieszania ubrań (możesz je wykorzystać do wieszania okryć wierzchnich), szuflady i półki. W takiej szafie zmieścisz swoje ubrania, buty, a także pudełka i akcesoria i sprzęty niezbędne w każdym domu.

Szafy modułowe i przesuwne występują w różnych wariantach, więc z pewnością znajdziesz taki, jak potrzebujesz. Jeśli chcesz, by Twoja szafa była idealnie dopasowana do wymiarów Twojego przedpokoju, rozważ wykonanie szafy na zamówienie. Bardzo szeroką ofertę szaf modułowych ma też sklep Black Red White.

Szafy z drzwiami do przedpokoju

Do przedpokoju idealna będzie też klasyczna szafa z drzwiami. Dwudrzwiową szafę możesz postawić zaraz przy wejściu do mieszkania — świetnie się sprawdzi na odwieszanie odzieży wierzchniej. Możesz też na przykład wybrać wariant z szufladami na dole, które posłużą Ci jako swego rodzaju szafka na buty.

W małym przedpokoju ważne jest, żeby wizualnie nie obciążyć pomieszczenia, dlatego staraj się wybierać jasne kolory. Biel jest w tym zakresie Twoim sprzymierzeńcem. Jeśli chcesz dodatkowo wizualnie powiększyć przedpokój, zainwestuj w szafę z wielkim lustrem na drzwiach. Dzięki temu stworzysz iluzoryczne wrażenie, że pomieszczenie jest dużo większe niż w rzeczywistości. Co więcej, nie będziesz musiał wieszać dodatkowego lustra na ścianie obok, więc znowu zaoszczędzisz miejsce, tak cenne w małych mieszkaniach.

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.