Porady

Prezent dla kogoś, kto ma wszystko

Redakcja

Redakcja

Pewnie w każdej rodzinie są tak zwani gadżeciarze. Dzięki nim cała familia jest na bieżąco z nowinkami technicznymi oraz wieloma ciekawymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie. Gorzej jak musimy takiej osobie wybrać prezent. Tylko co? Skoro ma już wszystko…

Charakterystyka Inspektora Gadżeta

Osoby trudniące się zbieractwem i kolekcjonerstwem dobrze radzą sobie w swoim światku, za to takie rzeczy jak ubrania czy dodatki do garderoby nie są w centrum ich zainteresowań. Dlatego nowy, skórzany pasek do spodni, krawat czy spinki do mankietów nadają się na prezent dla nich.

Prezent szyty na miarę

Coraz bardziej modne są rękodzieła, i w tym przypadku można się pokusić o coś interesującego. W sklepie internetowym możemy znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Od poduszek na siedzenie samochodowe, pod głowę.

Na wesoło

Śmiech to zdrowie, wiec jeśli jest w tradycji wspólne odpakowywanie prezentu zawsze możemy podjechać po bandzie. Bierzemy jak największe pudełko kartonowe ozdobne, wkładamy do środka mały prezencik (np. śmieszne skarpety) i z napięciem czekamy, aż obdarowany w poszukiwaniu upominku zanurkuje w środku.

Jak wybrać niebanalny, ale gustowny prezent

W prezencie możemy dać też ładny kolaż zdjęć, docenią to na pewno starsze osoby, dla których takie niewyszukane pamiątki wiele znaczą. Nie możemy też pomijać takich standardowych upominków jak kubek ze zdjęciem, czy dedykowane podkładki pod kubki.

Standardowo nadal na fali

Jeśli naprawdę nie mamy już pomysłu, albo inni wykorzystali dostępne możliwości możemy po prostu podarować kartę upominkową do sklepu, w którym najczęściej robi zakupy. W przypadku mężczyzn dobrze też powinien zostać odebrany kupon wejściowy na strzelnicę, czy paintball. Unikajmy prezentów praktycznych, chyba że ktoś rzeczywiście zgłaszał kiedyś brak danej rzeczy, albo je po prostu lubi. Uszczęśliwianie kogoś, kto nie pije kawy kolejnym zestawem filiżanek nie jest w dobrym guście.

Planując wybór prezentu niekoniecznie kierujmy się tym, aby był jak najbardziej wyszukany. Jednak nie starajmy się zapełnić ozdobnego opakowania tekturowego tandetną rzeczą z marketu. Po pierwsze nie jest to ani fajne, ani tym bardziej zabawne. Już lepiej postawić na prezent standardowy np. z dobrym alkoholem albo słodkościami.

1 Comments

  1. Też mam ten problem z bratem. Ma wszystko i jest tym znudzony, także wymyślenie dla niego prezentu równa się naprawdę wielkiemu osiągnięciu.

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.