Dom

Kuchenne dodatki aranżacyjne

Redakcja

Redakcja

Czasami mamy ochotę odmienić wystrój wnętrza, jednak nie chcemy angażować się w kosztowny remont. W takich przypadkach, pozwalających na szybkie odświeżenie wnętrza, pomocą służyć mogą kuchenne dodatki aranżacyjne. Wystarczy niewielki budżet, aby szybko i skutecznie odmienić wystrój wnętrza. Na jakie dodatki do kuchni warto postawić?

Zegary ścienne – atrakcyjne akcesorium na ścianę kuchni

Jednym z akcesoriów, które na stałe mogą zagościć w przestrzeni kuchennej, są zegary ścienne. Wystarczy dobrać ten dodatek w odpowiednim stylu, aby sprawić, że we wnętrzu zapanuje nieco inny klimat. Zegary ścienne w kuchni to praktyczne rozwiązanie. Dzięki nim możemy zawsze sprawdzić, która jest godzina, a także pilnować czasu niezbędnego do przygotowania konkretnej potrawy.
Zegary ścienne występują w różnych odsłonach, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojej kuchni. Niektóre akcesoria wykorzystują motywy związane z jedzeniem, inne natomiast dzięki możliwości samodzielnego złożenia można dopasować do dostępnej przestrzeni na ścianie. Pamiętajmy o tym, aby zegar ścienny był utrzymany w tym samym stylu, w jakim jest wykonane wnętrze kuchni. Tylko wówczas otrzymamy spójną kompozycję.

 

Pudełko na herbatę – herbaciarka nie tylko w klasycznym wydaniu

Zegar w salonie
Kolejnym akcesorium, które może nieco ożywić wnętrze kuchni, jest pudełko na herbatę. Najczęściej torebki z tym produktem przechowywane są w szafkach, szufladach lub ewentualnie specjalnie przeznaczonych do tego puszkach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wyposażyć się w herbaciarkę.
Pudełko na herbatę może stanowić atrakcyjny element wystroju blatu kuchennego. Ciekawymi modelami są te, które zostały wyposażone w okienka – dzięki temu bez otwierania herbaciarki wiemy, co jest w środku. Pudełko na herbatę może być wykorzystane zarówno w kuchniach utrzymanych w stylu rustykalnym, jak i nowoczesnym czy tradycyjnym. Wystarczy postawić na model, który będzie pasował do pozostałego wyposażenia pomieszczenia, uzupełniając je.

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.